přechodAkce

ČISTÍCÍ CHEMIE BULDOK

Buldok pro čisté septiky 0,5kg -140,- přírodní báze, sypká bakteriální směs, zbvuje žumpy, septiky, nádrže, sifony, odpady a suché záchody zápachu a organických usazenin. 

 

Buldok pro rozpad tuků v odpadech 0,5kg - 130,- přírodní báze, neškodí lidskému zdraví, šetrný vůči životnímu prostředí, slouží k rozložení veškerých tukových usazenin v odpadním potrubí.

 

Buldok urychlovač kompostů - 1kg - 176,-přírodní báze navržená pro kompostování organických odpadů, urychluje rozkladný proces. Viditelné již po 60 dnech od první aplikace.

 

Buldok  pro čistá jezírka -1kg - 565,-přírodní báze, která zbavuje zahradní jezírka a rybníčky zelených řas a pomáhá je udržovat čistá a průzračná.

 

Buldok odstraňovač skvrn a zápachu -0,5l, 1l rozpr. -135,- 188, - k likvidaci skvrn a zápachů z koberců, čalounění, potahů, obui, WC po domácích zvířatech, zvratkách a další. přírodní báze především

 

Buldok odstrňovač vodního kamene - 0,75l - 86,- odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny ve varných domácích spotřebičích. Také usnadňuje čištění sprchových koutů, van, umyvadel a dřezů.

 

Buldok pro čisté spáry (sada) -2x50g - 90,- dva účinky v jednom balení. K odstranění nanesených nečistot ze spár obkladaček a k jejich následnému preventivnímu ošetření před novým znečištěním tzv. samočistícím efektem.

 

Buldok pro čisté krby - 0,5kg rozp. - 85,- pro rychlé a šetrné vyčištění skel u domácích krbů a krbových kamen. Možno použít taé k čištění vybraných kuchyňských spotřebičů.

 

Buldok pro čisté grily a trouby 0,5kg rozpr. -85,- extra silný pro okamžitou, snadnou, rychlou a kvalitní údržbu grilů, roštů a pečících trub.

 

Buldok odstraňovač nátěrů 0,5kg -168,- velmi účinný, moderní, gelový, přípravek, který lze okamžitě a snadno použít k odstranění všech druhů barev a nátěrů především z dřevěných, betonových a kovových povrchů, také k čištění štětců.